Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková

Doprava zdarma
-9%
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková
O produktu:

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková     Vychází z první herní židle na světě   Má vnitřní ocelový rám a je super odolná a stabilní   Skvělá ergonomie a jedinečný design   Stavěná na dlouhodobé sezení   Herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobej...

Dostupnost: Na dotaz
Zákonná odpovědnost (záruka): 24 měsíců
Váha: 22.3 kg
Nosnost: 130 kg
Katalogové číslo: 1036571
K vyzkoušení na prodejnách:
Brno
Bratislava
Praha
Rožnov pod Radhoštěm
Ostrava
Hodnocení:
Hodnotilo 48 uživatelů
7 250 Kč 6 590 Kč
Cena bez DPH : 5 446 Kč
Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková gallery main image
Podobný produkt SKLADEM
Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková
6 590 Kč

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková

 

  Vychází z první herní židle na světě
  Má vnitřní ocelový rám a je super odolná a stabilní
  Skvělá ergonomie a jedinečný design
  Stavěná na dlouhodobé sezení
  Herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
  Testovali jsme "na vlastní kůži" a prošla na jedničku
  Více variant a barevných kombinací


Nejdříve byl člověk a hra. Do této dimenze pak vstoupil DXRaceroriginální značka, která sepsala dějiny. První herní židlí na světě byl v roce 2006 právě model Formula, inspirovaný sedadly závodních aut. Celá modelová řada se od něj odvíjí až do současné doby. 

Herní židle FORMULA OH/FD01/NG je z ikonické série Formula, která prakticky definuje svět herních židlí. Je moderní, nadčasová a ergonomická, navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, počítačových hráčů, ale i kancelářských pracovníků a manažerů. Díky silnému vnitřnímu ocelovému rámu je stabilní a pevná. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.Jsme nejen první, kdo v České republice začal prodávat značku DXRacer, ale i herní židle vůbec.

Herní židle DXRACER pocházejí z oficiální distribuce pro Českou republiku a jsou uzpůsobeny velikostem postav evropských uživatelů. Prodejce zaručuje originální produkt s originálními díly, pocházejícími přímo od výrobce DXRACER. V případě potřeby zajišťujeme také rychlé a jednoduché vyřešení reklamace.  látkové provedení, pocitově příjemné a pohodlné
  stavěná na dlouhodobé sezení
  vnitřní ocelová konstrukce, kterou jiné herní židle nemají
  originální design
  sklon opěradlo do 150 stupňů pro uživatelskou bezpečnost

 

  méně doporučená pro osoby nad 180 cm
 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Klíčové vlastnosti herní židle Formula OH/FD01/NG:

 • herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
 • určená k dlouhodobému sezení
 • vhodná pro typy postav od 155 – 180 cm
 • silný vnitřní ocelový rám
 • sklopný opěrák pro oporu celých zad
 • pevný pětiramenný plastový kříž s plastovými krytkami
 • mechanismus TILT pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů
 • možnost houpání v jakékoliv poloze opěradla
 • nastavení tuhosti houpání dle hmotnosti uživatele
 • kvalitní plynový píst dovážený z Německa, splňující mezinárodní standardy SGS
 • kolečka – polyuretanová, univerzální, pro všechny podlahy
 • 1D výškově nastavitelné područky s měkkým povrchem
 • polštářky pod bedra a pod hlavu
 • nosnost 130 kg

U židle sice uvádíme nosnost 130 kg, na kterou je testovaná a takovou zátěž zvládne, ale vzhledem k jejímu designu a především tvarování sedáku je vhodnější zejména pro uživatele do 100 kg. Nad tuto váhu již doporučujeme větší modely, např. Gladiator, Master nebo Tank.


 

"vynikající. skvěle se na ní sedí
dlouhé hodiny, aniž by bolelo tělo.
Má správný sklon, podporu beder,
opěrku hlavy dobře nastavenou
a područky také fajn."
 
MIlada F.
 
 
"Stoličku si vybrala dcéra, vyhovuje
jej veľkosť aj možnosť polohovania
operadla, opierok na ruky a takisto
materiál vyzerá dobre, montáž išla
ľahko podľa návodu "
 
Andrea K.

 

"Židle parádní, výhodou látkový
povrch, sklopení do 150° úhlu
a jednoduché sestavení. Jediná
nevýhoda možná tak polohování
ručních opěrek jen nahoru a dolů. "
 
Tomáš
 

 


Houpací mechanismus TILT a sklon opěradla


Houpací mechanismus u DXRacer Formula umožní houpat se na židli tak, že se naklání celá židle dozadu a zpět.

Houpání
Ovládá se velice snadno, a to páčkou na pravé straně. Stačí ji pouze vysunout do boku a houpání se tím aktivuje. Pokud budete chtít houpání ukončit, vrátíte se do základní polohy. Pravou páčku zasunete zpět a houpání se zastaví. Režim houpání je ideální ve chvíli, kdy si chcete odpočinout, uvolnit se a relaxovat.

Sklon opěradla do 150 stupňů
Je možné ho nastavit v rozmezí od 90 - 150 stupňů pomocí páčky, která je umístěna na pravé straně ve spodní části opěradla. Ovládá se zatáhnutím jako u sedadel v autě. Sklon do 150 stupňů je standardní sklon opěradla. Některé herní židle můžou mít sklon i 180 stupňů, ale tento v žádném případě nedoporučujeme kvůli bezpečnosti, protože hrozí, že by se sedící s židlí převrátil dozadu.

Funkce houpání a náklonu opěradla je přímo dělaná pro sedavé změstnání nebo jakoukoliv sedavou činnost, kdy si díky ní můžete odpočinout a ulevit zádovým svalům. Umožňuje změnu polohy těla a tím zabraňuje ztuhnutí páteře a krku.


Nastavení tuhosti houpání
Jelikož máme všichni nejen různou výšku, ale i váhu, můžeme si nastavit takzvanou „tuhost houpání“, tedy sílu zhoupnutí. Ovládá se otočným šroubem pod sedadlem. Pokud jsme lehčí, tuhost si povolíme. Pokud jsme těžší, tuhost si naopak utáhneme.

Nastavení výšky židle
Stejnou páčkou jako houpání ovládáme i nastavení výšky židle, a to lehkým tlakem nahoru.Měkké nastavitelné 1D područky pro podporu rukou


Pro podporu rukou slouží plastové černé 1D područky, které jsou výškově nastavitelné a mají měkký povrch. Nastavují se pomocí tlačítka na vnější straně područek, a to potažením nahoru či dolů. Výška područek od země je 57 – 64,5 cm.Polštářky pod hlavu a bedra


Snímatelné polštářky pro maximální pohodlí, relaxaci šíje a ergonomickou podporu páteře. Jsou z PU kůže a snadno se čistí. Polštářek pod bedra se dá různě výškově nastavit potažením na popruzích.


Pevný pětiramenný kříž a univerzální kolečka


Konstrukce židle stojí na pětiramenném nylonovém kříži s plastovými krytkami. Kříž zajišťuje stabilitu celé židle a také její pohyb pomocí pěti polyuretanových koleček, která jsou pevná, tichá a bezpečná. Kolečka mají čep 11 mm a jsou univerzální, tudíž vhodná pro všechny typy podlah.  

Kolečka a písty na výběr
K univerzálním kolečkům nabízíme alternativu - designová kolečka Premium v různém provedení (jedná se o designová pogumovaná kolečka, tichá, bezpečná a též vhodná na všechny typy podlah).
Ke standardnímu pístu, který je už v základu židle, nabízíme alternativu - židlový píst, který zvedne výšku sezení o 5 - 7 cm.

Kolečka písty si vyberete po kliknutí na zelené tlačítko "Vybrat variantu a Koupit".DXRacer je prémiová volba pro všechny uživatele PC


Židle DXRacer užívají hráči na celém světě včetně těch vrcholových. Jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v Počítačových Hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s herní organizací eSuba. Židle DXRacer pomáhají počítačových hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, prémiovému zpracování a ergonomii sezení.Formuli jsme otestovali a odzkoušeli: TOP herní židle pro gamery


O Formuli FD01/NG víme všechno z první ruky. Samozřejmě jsme si ji i sami otestovali, protože zkoušení židlí, které prodáváme, je náš standard. Testovali jsme ji nejen na prodejnách, ale taky v našich kancelářích při práci. Je to bezkonkurenční herní doplněk, perfektně se v ní sedí, snadno se ovládá a skvěle vypadá.

Jelikož je klasická série Formula nejmenší z produkce DXRacer, je vhodná spíše pro menší a střední postavy do 180 cm.

FD01/NG má všechno, co herní židle potřebuje – výbavu, vzhled i čalounění. Potah je z kvalitní látky, která je pevná, elastická a prodyšná. Taky velmi populární, protože je příjemná nejen na sezení, ale taky usnadňuje možnost pohodlně se na židli uvelebit.

FD01/NG má spoustu skvělých funkcí a doplňků. Jeden z nejlepších nápadů jsou polštářky pod bedra a pod hlavu. Pěkně podepřou záda a krk a dají se různě nastavit podle potřeby. A pokud byste chtěli změnu anebo použít jen jeden z polštářků, bez problémů se dají odepnout.

Samozřejmě tu máme i houpací mechanismus k příjemné relaxaci a odreagování se, a záklon opěradla. Opěradlo se dá se sklopit až do 150 stupňů a my musíme ocenit, že bylo při výrobě myšleno na bezpečnost. Na rozdíl od
DXRaceru mají některé jiné herní židle záklon až do 180 stupňů, kde už snadno hrozí převrácení.

Suma sumárum, Formula FD01/NG právem patří mezi absolutní špičku herních židlí, nejen díky své historii, ale také díky svému provedení, designu a výhodné ceně.Shrnutí


Herní židle Formula OH/FD01/NG je nadčasová, ikonická židle, která splňuje všechny požadavky na vzhled a funkčnost. Má v sobě tu pravou dynamiku, energičnost a výbornou výbavu. Navíc, oproti ostatním herním židlím disponují židle DXRacer vysoce kvalitní ocelovou konstrukcí sedadla a opěradla.Balení

Židle váží 27 kg a je dodávaná v demontu krabici. Její montáž není nijak složitá. Podle přehledného návodu, který je dodáván v krabici, ji zvládnete sestavit pohodlně sami.

 

Jak na montáž židle?

 1. Po vybalení zasuneme kolečka do ramen kříže (pět otvorů ve spodní části jednotlivých ramen, které jsou určené pro kolečka).
 2. Do otvoru pro píst vložíme píst, který ještě předtím rozpohybujeme.
 3. Na spodek sedáku namontujeme mechaniku (sedák si položte obráceně, aby se vám s ním dobře manipulovalo, nejlépe na nějakou podložku nebo stůl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodek sedáku namontujeme područky.
 5. Do sedáku připevníme opěrák.
 6. Sedák s opěrákem a područkami nasadíme na píst s křížem a kolečky.
 7. Zkontrolujeme, zda jsme všechny šrouby dostatečně utáhli.
 8. Hotovo, můžeme sedět.

 

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce a výhradní dovozce značky DXRacer a také značky Mercury. Kvalitu židlí jsme tudíž schopní kontrolovat už při výrobě. Garantujeme 100% profesionální i pozáruční servis včetně reklamací.

 

Židle si testujeme sami

Testování židlí, které prodáváme, je náš standard. Zkoušíme vzorky vystavené na prodejnách a na našich židlích sedíme i v kancelářích. Své produkty známe do posledního šroubečku. Dokážeme perfektně určit, jaká židle se pro koho hodí a poradíme vám, jak přesně si vybrat. Židle si také sami fotíme a můžeme vám díky tomu předat maximum informací.

 

Garance 100% servisu

100% servis zákazníkům pro nás nejsou jen slova. Při nákupu poskytujeme maximální servis a při jakémkoliv problému uděláme vše pro to, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti. Naše výrazná konkurenční výhoda spočívá také v servisu po záruční lhůtě. Pokud by problém nešel vyřešit, nabízíme výhodu v nabídce lepší ceny židle oproti e-shopu.


Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Výšková nastavitelnost: ano
Minimální výška sedáku: 42 cm
Maximální výška sedáku: 52 cm
Hmotnost: 22.3 kg
Područky: ano 1D - již v ceně, výška 57-64,5 cm
Minimální výška: 121 cm
Maximální výška: 131 cm
Šířka: 64,5 cm
Hloubka: hloubka sedu 42,5 cm, hloubka modelu 54 cm
Kříž/kostra: plastový kříž
Mechanika: houpací
Maximální nosnost: 130 kg - upřesnění nosnosti najdete v - popisu
Zboží je určeno pro: k počítači, do kanceláře
Průměr čepu kolečka: 11 mm
Šířka sedáku: 37 cm
Materiál: látka
Minimální doporučená výška osoby: 155 cm
Maximální doporučená výška osoby: 180 cm
Oděruodolnost: 78000 cyklů
Barva: černá, šedá
Podhlavník: s opěrou hlavy
Využití: kancelář, herní židle
Příslušenství: s opěrou hlavy, bez posuvu sedáku, područky - stavitelné

Jak ověřujeme a zpracováváme recenze

Vendula K.
4.7.2024 05:32

"super"

MIlada F.
19.1.2024 21:25

"vynikající. skvěle se na ní sedí dlouhé hodiny, aniž by bolelo tělo. Má správný sklon, podporu beder, opěrku hlavy dobře nastavenou a područky také fajn."

Radim H.
18.1.2024 15:30

"výborná židle pro práci na PC"

Lukáš H.
5.1.2024 12:36

"Velmi rychlé doručení a zabalení židle velmi precizní. Skládání židle je jednoduché. Židle je kvalitní a dobře se mi na ni sedí, jediné co bych trochu vylepšil jsou opěrky rukou, ty jsou už od novoty vyviklané, ale za mě klidně rád doporučím tuto židli komukoliv dál. "

Andrea K.
31.12.2023 14:49

"Stoličku si vybrala dcéra, vyhovuje jej veľkosť aj možnosť polohovania operadla, opierok na ruky a takisto materiál vyzerá dobre, montáž išla ľahko podľa návodu "

heureka
27.12.2023 14:51

"kvalitní židle pro delší čas u PC
"

Radka V.
4.11.2023 16:06

"Dobrá židle, jsem spokojen."


Martina z administrace reaguje na hodnocení:

"Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Váš názor je pro nás důležitý."

Miloslav B.
21.9.2023 05:51

"Splňuje plně představy."

Pavel M.
25.8.2023 13:51

"Židle skvělá a kvalitní, mám pouze dvě připomínky a to:
1. sedák není až tak široký, mám 105kg a při sezení mě tlačí vyvýšené boky sedáku
2. Jsem zvyklí si občas dávat paty nad kolečka, ale jak zvedám kolem koleček nohy, tak hrany držáku koleček jsem ze spoda celkem ostré a kolikrát to dost zabolí.

Omlouvám se, ale moje odborné názvy věcí co mám na mysli jsou hrozné, ale snad to každý pochopí xD"


Martina z administrace reaguje na hodnocení

"Dobrý den, velmi děkujeme za kladné hodnocení. Pokud se v židli necítíte dobře, máme možnost do 14 dní odstoupit od smlouvy, v případě zájmu o větší sérii, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme."

Ladislav K.
8.6.2023 05:29

"Spokojen"

Místn...
1.6.2023 07:46

"Kvalitní pohodlné židle, rychlé dodání. Doporučujeme. "

heureka
26.4.2023 08:30
Daniel
17.10.2022 07:39

"Židli jsem okamžitě vrátil. Měla zlámané zácvaky na boční krytky. Na kolečkách přebytečný plast, že se kolečka ani natočila. Balení bylo plné plastových a kovových špon. Celkově jsem čekal od téhle značky lepší kvalitu. "


Martina z administrace reaguje na hodnocení

"Dobrý den, děkujeme za Vaše zpětné hodnocení. Velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Ještě jednou se Vám velmi omlouváme."

Iveta
10.10.2022 19:30

"Židle je pohodlná na sezení a výhodou je polohování"

Marc
5.5.2022 08:30

"perfektní kvalita "

heureka
24.3.2022 08:17

"velmi kvalitní židle
"

Irena
6.1.2022 10:33

"Se židlí jsme spokojeni, zatím jsme na žádné negativum nepřišli, nákup bez problémů, rychlé složení dle návodu, zvládne každý."

heureka
5.3.2021 22:31

"Je mi 68 let, ale stále pracuji na počítači v rámci pracovních činností. Trochu dražší výrobek v nabízeném sortimentu, ale zdraví mám jedno a proto se mi nákup vyplatil. Spokojenost a doporučuji.
"

Jirka
22.7.2021 13:38

"výborně se na ní sedí, hezky mě obejme a u filmů a seriálů si ji hezky nastavím dozadu a pohodlně u toho ležím a bezpečně, nemám ani pocit, že bych měl ze židličky přepadnout, paráda :), co se týká zpracování tak je velmi kvalitní i šrouby i látka, vše perfektní :)"

Jiří Strouhal
10.7.2021 07:22

"dobré"


Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:

"Dobrý den, děkujeme za hodnocení produktu. Jsme rádi, že jsem se židlí DXRacer spokojený."

Tomáš
13.6.2021 10:41

"Židle parádní, výhodou látkový povrch, sklopení do 150° úhlu a jednoduché sestavení. Jediná nevýhoda možná tak polohování ručních opěrek jen nahoru a dolů. "

Dana Adámková
9.4.2021 10:33

"se židlí jsem velice spokojena"

Andrea
16.3.2021 17:04

"Židle je super, syn jí má v pokoji a je moc spokojený. "

Nora
29.10.2020 09:28

"Pohodlna a pekna stolicka. Lahka montaz."

Petr
19.9.2020 08:30

"V obchodě ochotný personál, židle spokojenost."

Vojtěch
9.9.2020 05:53

"Židle je pohodlná, plně splnila mé očekávání. Pouze mi při montáži zbylo několik součástek, které podle návodu není možné namontovat, nicméně to prozatím nevypadá, že by to bylo na závadu užívání."

Patrik
16.5.2020 11:34

"Kvalita služieb, komunikácia s obchodom na vysokej úrovni, to človeka poteší. A stolička, je kvalitná. Masívna pevná konštrukcia, tvar kresla "núti" človeka sedieť ergonomicky. Veľmi spokojný s kúpou a ak hľadáte kvalitnú stoličku, jednoznačne odporúčam. "

Lenka
10.12.2019 19:23

"Manžel je moc spokojený. Nebolí ho záda, ani po dlouhém sezení. Je znát pevný rám, tím zatím nikde nic nevrže a nepraská. Vyhovuje mu možnost zvednutí opěrek podle potřeby, Židli má necelý měsíc a všude ji vychvaluje. Výhodou je i možnost zakoupit gumová kolečka, a tím je i pojezd po podlaze velice tichý, a nemám strach o vinylovou podlahu, a nemusíme řešit žádnou podložkou. To doporučuji při koupi vzít v úvahu."

Adam
6.11.2019 07:44

"Výborná kvalita, pevný ocelový rám, nastavitelné opěradlo, doporučuji"

Mariusz
18.9.2019 11:13

"Very good contact with a seller, good price, great customer service and most important great chairs. I am very happy for ordering and choosing chairs by dxracerkrzesla.pl."

Matt M
10.9.2019 08:35

"Stolička je naozaj vynikajúca , je jednoznačne najlepšia akú som kedy mal , predtým som niekoľko rokov sedel na neznačkových stoličkách ktoré boli síce cenovo dostupnejšie ale boli nekvalitne. S dxRacer som maximálne spokojný ani po dlhšej dobe na stoličke necitim nič nepríjemne , je komfortná a príjemná .
Vrelé odporúčam každému."

Petr
9.9.2019 09:52

"O koupi jsem se rozhodoval delší dobu, tento obchod jsem si vybral na základě recenzí a pravděpodobně nejnižší ceny na trhu. Vše proběhlo v naprostém pořádku, i přes menší nesrovnalost v podobě dvou menších ,,fleků", bez váhání jsem kontaktoval prodejce a domlouval další kroky, bylo vše bez problému a byla mi nabídnuta výměna v případě potřeby. Naštěstí fleky šly vyčistit. Židle je super. Vše proběhlo parádně, doporučuji."

Jan Obr
19.7.2019 08:03

"Top židle, luxusní nastavení, vše co člověk potřebuje. "

Julie
18.7.2019 10:01

"Naprosta spokojenost, syn pracuje u pc hodinami,studuje a hraje hry.Je naprosto nadsen, vyzadal si ji jako darek ke statnicim. Design krasny, ergonomika taky.Latka na sezeni je prijemnejsi nez kuze. Nebolí nohy nebo krk, jako u jinych zidli. Jediné doporučení, je to anatomicky vic zidle pro mlade lidi, nam s manzelem - je nam pres 50, vic vyhovuje typ office kreslo, taky pracujeme hodinami u pc. Myslim, ze zada nebo zadek jsou asi jinak, ale nemyslim to jako negativum."

Jirka
14.7.2019 09:35

"Vynikající,naprostá spokojenost."

Radto
5.7.2019 07:10

"Kvalitná stolička"

Daniel
3.6.2019 09:14

"Stolička pohodlná, masívna, za tie peniaze čo sa týka komfortu 100%. "

Daniela
16.3.2019 10:20

"velmi kvalitní a pohodlná, snadná montáž.. super, využili jsme vyšší píst a plná spokojenost..
"

Jitka
14.1.2019 12:19

"Maximální spokojenost. "

Blažena
26.12.2018 13:33

"super koupila jsem dvě pro synátory a nemůžou si je vynachválit "

Petr
16.11.2018 08:58

"Rychle dodání, kvalitní výrobek.. jinak mám ještě křeslo KING, to je taky super.. ale konkrétně tato židle je pro mě výborně tvarovana. Připomíná mi to sportovni sedačky v autě.. "

Honza
19.10.2018 14:19

"Na to, že patří k těm levnějším DXRacerům, působí velmi kvalitně a poctivě. Je pohodlná, můžu v ní sedět i několik hodin, aniž by mě bolela záda. Na sledování filmů se dá pěkně sklopit :) Velká spokojenost."

Martin
12.9.2018 09:43

"Židle splnila očekávání , byl to již několikátý nákup tohoto zboží .
Obchod funguje bez problémů . "

Miroslav Štreit
21.6.2018 06:59

"Prozatím bez problému. Uvidíme její výdrž"

Petr
7.11.2017 17:02

"je to opravdu kvalitni zidle, nejlepsi na ktere jsem zatim sedel.. Sedim pracovne pulku dne u PC a nekdy i druhou pulku dne u her, a kvuli bolesti zad jsem jsem misto u PC na zidli musel kolikrat lezet na gauci. Proto jsem hledal dobrou zidli tohoto typu nejlepe tohoto vyrobce a podle recenzi jsem si vybral tuto zidlo a udelal jsem dobre. Zada uz pri sezeni neboli (nebo alespon ne tolik). Samozrejme ze to nezachrani vse, stale nesmite zapomenout na spravny posed. Ale ted uz mi celodenni sezeni nedela takove problemy..
Zidle je pevna, kvalitni, ma operky. Jedinou vec kterou postradam a neskodilo by k temto zidlim dodavat je navod jak presne pouzivat bederni operku - na jakem miste by presne mela byt. Nekolikrat denne si ji upravuji podle toho jak se mi sedi, ale stale nevim na jakem presne miste by mela byt, aby me zada nezala opet bolet.. Ale jinac vse v poradku a davam 5 hvezd"

Horackova
15.9.2017 11:57

"Křeslo je pohodlné, prozatím nemáme problémy, jen cena je vyšší.
S pozdravem"

Robert
20.2.2017 12:00

"židle je pohodlná, má bederní opěrku a opěrku na krk, nebolí záda ani nohy. židle je spíše vhodná pro štíhlejší lidi, například pro ženy s rozložitějšími spodními partiemi nebude úplně ideální. (já mám 180 cm/75 kg). Židle se zdá být bytelné konstrukce a mohla by snad chvíli vydržet. Sedím na ní v práci cca 8 hod. denně. Po rozbalení byla trochu více cítit "novotou", ale není to nic hrozného.Ca po týdnu už nebylo cítit nic. Jsem s výběrem spokojen, i když cena byla vyšší, než jsem měl původně v úmyslu za židli zaplatit."

Mekiňa Ján
23.10.2016 09:28

"Kreslo DXRacer OH/FD01/NG som zakúpil u spoločnosti kancelarskezidle.com cca pred mesiacom a musim povedat ze produkt naprosto splna moje ocakavania a podmienky, ktore som pri kupe kresla mal. Najskor som chcel kupit nieco lacnejsie, predsa len kreslo k PC za 6000 nie je ziadna "lidovka", ale nakoniec som sa aj na par doporuceni od znamych a mnozstvo pozitivnych recencii rozhodol zainvestovat a kupit toto kreslo. Nemozem sa stazovat, rozdiel oproti beznych kancelarskym kreslam je neskutocny. Rozne polohovania kresla ako takeho, nastavitelne opierky - to vsetko berem ako standard, ktory by kreslo malo mat ale kvalita spracovania je niekde uplne inde. Ta kostra zo zeleza je neskutocne pevna, kreslo konecne pevne drzi, nevykla sa, tlmic je robustny a verim ze bez problemov zvladne aj mojich 100kg. Na niekoho kto uz vystriedal asi 15 kanc. kresiel vrelo doporucujem.

S pozdravom"

Diskuze k Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková:

Jakub 2021-02-11 19:46:01
Dobrý den, jaký je rozdíl mezi touhle židlí a touhle https://www.dx-racer.cz/zidle/herni-zidle/formula-serie/1027867-herni-zidle-dxracer-oh-fd01-n-latkova.php
Kristýna z administrace 2021-02-12 17:20:52
Dobrý den, rozdíl je pouze v barvě. FD01/NG je černošedá, FD01/NR je černá.
Matúš 2021-05-07 10:44:43
Dobrý deň, bude táto stolička dostupná aj v rôznych farebných prevedeniach, ako je znázornené na 3. obrázku?
Kristýna z administrace 2021-05-11 09:36:04
Dobrý den, konkrétně FD01 nabízíme ve čtyřech barevných variantách: https://www.kancelarskezidle.com/hledej?term=fd01
David 2021-05-14 16:32:47
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jsou k dispozici i i jiné barvy židle, jak je na obrázku. Konkrétně černo-zelená.
Kristýna z administrace 2021-05-17 13:21:59
Dobrý den, výběr z řady OH/FD01 naleznete zde: https://www.dx-racer.cz/hledej?word=oh%2Ffd01 Bohužel černo-zelenou látkovou variantu nemáme. Máme pouze koženkovou variantu: https://www.dx-racer.cz/zidle/herni-zidle/formula-serie/1035381-herni-zidle-dxracer-oh-fh08-ne.php
petr jedlička 2021-12-06 10:07:56
dobrý den,je u této herní židle možnost zakoupení / instalace područek 3D ? díky za odp. P.J.
Kristýna z administrace 2021-12-07 17:18:00
Dobrý den, bohužel vzhledem k rozdílu roztěčí jsou k židli nabízeny pouze základní výškově stavitelné područky. Jiné nepasují. Děkujeme za pochopení.
Ondřej 2022-11-01 17:31:53
Dobrý den, mám tuto židli (DXRacer Formula OH/FD01/NG) a svévolně se pouští dolu, takže bych potřeboval nový píst. Jaký mám vybrat? Děkuji za odpověď.
Martina z administrace 2022-11-02 09:53:18
Dobrý den, ráda bych Vám doporučila: https://www.kancelarskezidle.com/nahradni-dily/pisty/univerzalni/1048796-pist-kreslovy-ii.php
Matěj 2022-11-18 15:43:49
Dobrý den, chtěl bych si objednal tuto židli, ale nevím, jestli zvládnu být doma v čase doručování. Rád bych věděl, který dopravce židli přiveze, přípdně jestli se nachází jeho výdejní místo v okolí Pardubic. Děkuji za odpověď.
Martina z administrace 2022-11-21 08:53:47
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Již jsem Vás kontaktovala e-mailem.
Lukáš 2022-12-05 13:38:22
Dobrý den, jenom proto jistotu... Chápu to správně, že sklon opěradla je možné v určité zvolené poloze natvrdo aretovat bez houpání?
Martina z administrace 2022-12-05 18:16:46
Dobrý den, úhel opěradla můžete nastavit samostatně - boční mechanikou. Díky houpací mechanice se můžete na židli houpat, ale aretace je pouze v základní poloze.

Zanechte nám příspěvek do diskuze :

Děkujeme

Chcete darovat zboží Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková, ale nestihli jste jej objednat včas, nebo má delší dostupnost? Darujte tedy dárkový certifikát, zboží pak doručíme na dodací adresu obdarovaného. Upravte si vzhled certifikátu podle příležitosti, k níž je dárek určen, a připište na něj vzkaz pro obdarovaného. Na další stránce můžete certifikát vytisknout a darovat.

Vyberte pozadí:
Vyberte obrázek:
Přizpůsobte si poukaz
Náhled poukazu
gift background
Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková
Formula obrázkový návod Stáhnout
Formula návod CZ/ENG Stáhnout
Herní DXRacer OH/FD01/NR látková
Doprava zdarma
-9%
Skladem

Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková     Vychází z první herní židle ...

7 250 Kč
6 590 Kč
Virtual view ico Herní DXRacer OH/FD01/N látková
Doprava zdarma
-9%
Skladem

Herní židle DXRacer OH/FD01/N látková

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/N látková     Vychází z první herní židle n...

7 250 Kč
6 590 Kč
Herní DXRacer OH/FH08/NE
-20%
Skladem

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FH08/NE     Vychází z první herní židle na světě...

7 390 Kč
5 890 Kč
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobrazit
Smazat vše