herní židle DXRacer MASTER černá, látková

Doprava zdarma
 • herní židle DXRacer MASTER černá, látková
 • herní židle DXRacer MASTER černá, látková
 • herní židle DXRacer MASTER černá, látková
 • herní židle DXRacer MASTER černá, látková
O produktu:

  Má vnitřní ocelový rám a je super odolná a stabilní   Skvělá ergonomie a jedinečný design   Stavěná na dlouhodobé sezení   Herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde   Testovali jsme "na vlastní kůži" a prošla na jedničku   Více variant a barevných kombina...

Dostupnost: 22.10.2024
Zákonná odpovědnost (záruka): 24 měsíců
Váha: 31 kg
Nosnost: 120 kg
Katalogové číslo: 1054286
K vyzkoušení na prodejnách:
Rožnov pod Radhoštěm
Brno
Bratislava
Ostrava
Praha
Hodnocení:
Hodnotilo 0 uživatelů
11 590 Kč
Cena bez DPH : 9 579 Kč
Předobjednat
Předobjednat
Koupit dárkový poukaz
herní židle DXRacer MASTER černo-bílá gallery main image
Podobný produkt SKLADEM
herní židle DXRacer MASTER černo-bílá
10 990 Kč

Herní židle DXRacer MASTER černá, látková

 

  Má vnitřní ocelový rám a je super odolná a stabilní
  Skvělá ergonomie a jedinečný design
  Stavěná na dlouhodobé sezení
  Herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
  Testovali jsme "na vlastní kůži" a prošla na jedničku
  Více variant a barevných kombinací


Nejdříve byl člověk a hra. Do této dimenze pak vstoupil DXRaceroriginální značka, která sepsala dějiny, a která stvořila první herní židli na světě, inspirovanou sedadly závodních aut.

Série MASTER se svým zaobleným a širokým provedením unikátně kombinuje rysy herní a kancelářské židle. Je vyvrcholením mnoha let zkušeností a práce s designem. Nabízí čalounění ve vysoce kvalitní semišové látce, která je příjemná, hladká a měkká na dotek. Je vysoce ceněná pro svůj luxusní pocit a dekorativní vzhled. Její součástí je také nastavitelný podhlavník a výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěra, která je zabudovaná přímo v opěradle, a která je ideální oporou pro páteř.

Herní židle MASTER je moderní, nadčasová a ergonomická, navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, počítačových hráčů, ale i kancelářských pracovníků a manažerů. Díky silnému vnitřnímu ocelovému rámu je stabilní a pevná. Svým hráčům a pracovníkům v kancelářích poskytuje bezkonkurenční komfort a podporu během dlouhodobého sezení.Jsme nejen první, kdo v České republice začal prodávat značku DXRacer, ale i herní židle vůbec.

Herní židle DXRACER pocházejí z oficiální distribuce pro Českou republiku a jsou uzpůsobeny velikostem postav evropských uživatelů. Prodejce zaručuje originální produkt s originálními díly, pocházejícími přímo od výrobce DXRACER. V případě potřeby zajišťujeme také rychlé a jednoduché vyřešení reklamace.  látkové provedení, pocitově příjemné a pohodlné
  stavěná na dlouhodobé sezení
  vnitřní ocelová konstrukce, kterou jiné herní židle nemají
  originální design
  sklon opěradlo do 135 stupňů pro uživatelskou bezpečnost

 

  méně doporučená pro osoby nad 190 cm
 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Klíčové vlastnosti herní židle DXRacer MASTER:

 • nosnost 150 kg
 • herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
 • určená k dlouhodobému sezení
 • vhodná pro typy postav od 160 – 190 cm
 • silný vnitřní ocelový rám
 • sklopný opěrák pro oporu celých zad
 • pevný pětiramenný kovový kříž
 • mechanismus TILT pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 135 stupňů
 • možnost houpání s aretací v jakékoliv poloze opěradla
 • nastavení tuhosti houpání dle hmotnosti uživatele
 • kvalitní plynový píst 4. třídy certifikovaný standardy SGS
 • kolečka – polyuretanová 3-palcová, univerzální, pro všechny podlahy (pr. 75 mm, čep 11 mm)
 • 4D nastavitelné područky s měkkým povrchem
 • výškově nastavitelný podhlavník z paměťové pěny
 • integrovaná bederní opěra s nastavením výšky a hloubky
 • potah z kvalitní semišové látky

Houpací mechanismus TILT s aretací a sklonem opěradla


Houpací mechanismus
Umožní houpat se na židli tak, že se naklání celá židle dozadu a zpět. Ovládá se velice snadno, a to páčkou na pravé straně. Stačí ji pouze vysunout do boku a houpání se tím aktivuje. Pokud budete chtít houpání ukončit, vrátíte se do základní polohy. Pravou páčku zasunete zpět a houpání se zastaví. Režim houpání je ideální ve chvíli, kdy si chcete odpočinout, uvolnit se a relaxovat. Páčkou na levé straně slouží k tzv. aretaci, což znamená, že můžete houpání zablokovat v několika polohách.
Sklon opěradla
Je možné ho nastavit od 90 – 135 stupňů pomocí páčky, která je umístěna na pravé straně ve spodní části opěradla. Ovládá se zatáhnutím jako u sedadel v autě. Sklon do 135 stupňů je standardní sklon opěradla. Některé herní židle můžou mít sklon i 180 stupňů, ale tento v žádném případě nedoporučujeme kvůli bezpečnosti, protože hrozí, že by se sedící s židlí převrátil dozadu.
Nastavení tuhosti houpání
Jelikož máme všichni nejen různou výšku, ale i váhu, můžeme si nastavit takzvanou „tuhost houpání“, tedy sílu zhoupnutí. Ovládá se otočným šroubem pod sedadlem. Pokud jsme lehčí, tuhost si povolíme. Pokud jsme těžší, tuhost si naopak utáhneme.

Funkce houpání a náklonu opěradla je přímo dělaná pro sedavé změstnání nebo jakoukoliv sedavou činnost, kdy si díky ní můžete odpočinout a ulevit zádovým svalům. Umožňuje změnu polohy těla a tím zabraňuje ztuhnutí páteře a krku.


Nastavení výšky židle
Stejnou páčkou jako houpání ovládáme i nastavení výšky židle, a to lehkým tlakem nahoru.


Podhlavník pro oporu a relaxaci šíje


Herní židle DXRacer MASTER má výškově nastavitelný podhlavník, který slouží k podpoře krční páteře, k relaxaci šíje a zmírňuje tlak na krk. Díky svému širokému provedení umožňuje dostatek prostoru pro oporu hlavy a je vyplněný paměťovou pěnou vysoké hustoty.


Bederní opěra pro správnou podporu páteře


Vestavěná bederní opěra slouží pro maximální ergonomii a je naprosto ideální podporou pro páteř. Dá se nastavit jak výškově, tak do hloubky a přispívá ke správnému sezení a snížení bolesti zad. Ovládá se otočným šroubkem s plastovým krytem na pravé straně opěradla.


Multifunkční 4D područky


Područky jsou samozřejmostí a DXRacer není výjimkou. Disponuje nastavitelnými multifunkčními 4D područkami s měkkým povrchem pro relaxaci rukou, ale i oporu při vstávání, atd. Ovládají se tlačítky na vnější straně područek a pak samotnými opěrkami.

 • do výšky
 • do úhlu  15º
 • dopředu / dozadu
 • do boku

Vnitřní vzdálenost područek od sebe je 50,5 cm, vnější vzdálenost je 70,5 cm.
 


Pevný pětiramenný kříž a univerzální kolečka


Konstrukce židle stojí na pětiramenném kovovém kříži. Kříž zajišťuje dokonalou stabilitu celé židle a také její pohyb pomocí pěti 3-palcových polyuretanových koleček, která jsou pevná, tichá a bezpečná. Kolečka mají průměr 75 mm, čep 11 mm a jsou univerzální, tudíž vhodná pro všechny typy podlah.  

Kolečka a písty na výběr
K univerzálním kolečkům nabízíme alternativu - designová kolečka Premium v různém provedení (jedná se o designová pogumovaná kolečka, tichá, bezpečná a též vhodná na všechny typy podlah).
Ke standardnímu pístu, který je už v základu židle, nabízíme alternativu - křeslový píst, který zvedne výšku sezení o 4 - 5 cm.

Kolečka písty si vyberete po kliknutí na zelené tlačítko "Koupit".DXRacer je prémiová volba pro všechny uživatele PC


Židle DXRacer užívají hráči na celém světě včetně těch vrcholových. Jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v Počítačových Hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s herní organizací eSuba. Židle DXRacer pomáhají počítačových hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, prémiovému zpracování a ergonomii sezení.Herní židle DXRacer Master úspěšně otestována


Samozřejmě jsme si herní židli Master i sami otestovali, protože zkoušení židlí, které prodáváme, je náš standard. Testovali jsme ji nejen na prodejnách, ale taky v našich kancelářích při práci. Je to bezkonkurenční herní doplněk, perfektně se v ní sedí, snadno se ovládá a skvěle vypadá.

Herní židle Master je pro střední a vysoké postavy a má všechno, co herní židle potřebuje – výbavu, vzhled i čalounění. Potah je z kvalitní látky, která je pevná a prodyšná. Látky jsou velmi populární, protože jsou příjemné nejen na sezení, ale taky usnadňují možnost pohodlně se na židli uvelebit.

Master má spoustu skvělých funkcí a doplňků. Výrobce moc dobře vyřešil výškově nastavitelný podhlavník, který je široký a vyplněný paměťovou pěnou, takže opírat se o něj je maximálně pohodlné. Stejně tak je chytře vyřešená bederní opěra zad, která je zabudovaná přímo do opěradla. Je nastavitelná jak do výšky, tak i do hloubky a tím pádem vyhovuje velké škále uživatelů s různými postavami.

Samozřejmě tu máme i houpací mechanismus k příjemné relaxaci a odreagování se, který je doplněný možností aretace. Při houpání si tak můžeme židli zablokovat v několika pozicích náklonu. Opěradlo se dá se sklopit do 135 stupňů a my musíme ocenit, že bylo při výrobě myšleno na bezpečnost. Na rozdíl od DXRaceru mají některé jiné herní židle záklon až do 180 stupňů, kde už snadno hrozí převrácení.

Herní židle Master je bytelná, stabilní a má vysokou nosnost až do 150 kg, což jí zaručuje vysokou výdrž. Je perfektní volbou jak do herních světů, tak i do kanceláří díky svému designu.Shrnutí


Herní židle DXRacer MASTER je ergonomická židle s designem perfektně kombinujícím herní a kancelářský vzhled. Splňuje všechny požadavky na vzhled a funkčnost a má tu pravou dynamiku, energičnost a bezkonkurenční výbavu. Navíc, oproti ostatním herním židlím disponují židle DXRacer vysoce kvalitní ocelovou konstrukcí sedadla a opěradla.Balení

Židle váží 29,4 kg a dodává se v kartonu s návodem k montáži (rozměry: 85x40x71 cm, 34,15 kg). Balení je dostatečně vyplněné mirelonem a kromě hlavních částí židle obsahuje dále 2 menší krabice upevněné na bocích (zde jsou kolečka, kryt pístu, magnetické krytky, imbus a páčky na mechaniku). Vše je uloženo v prolisech.

Složení židle podle přiloženého návodu je jednoduché a zabere cca 35 minut. Na kovovém kříži jsou již upevněné krytky. Prostředek opěradla je nalepený na suchý zip, takže ho lze odlepit a vidět vnitřek bederního polštáře.


Jak na montáž židle?

 1. Po vybalení zasuneme kolečka do ramen kříže (pět otvorů ve spodní části jednotlivých ramen, které jsou určené pro kolečka).
 2. Do otvoru pro píst vložíme píst, který ještě předtím rozpohybujeme.
 3. Na spodek sedáku namontujeme mechaniku (sedák si položte obráceně, aby se vám s ním dobře manipulovalo, nejlépe na nějakou podložku nebo stůl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodek sedáku namontujeme područky.
 5. Do sedáku připevníme opěrák.
 6. Sedák s opěrákem a područkami nasadíme na píst s křížem a kolečky.
 7. Zkontrolujeme, zda jsme všechny šrouby dostatečně utáhli.
 8. Hotovo, můžeme sedět.Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce a výhradní dovozce značky DXRacer a také značky Mercury. Kvalitu židlí jsme tudíž schopní kontrolovat už při výrobě. Garantujeme 100% profesionální i pozáruční servis včetně reklamací.

 

Židle si testujeme sami

Testování židlí, které prodáváme, je náš standard. Zkoušíme vzorky vystavené na prodejnách a na našich židlích sedíme i v kancelářích. Své produkty známe do posledního šroubečku. Dokážeme perfektně určit, jaká židle se pro koho hodí a poradíme vám, jak přesně si vybrat. Židle si také sami fotíme a můžeme vám díky tomu předat maximum informací.

 

Garance 100% servisu

100% servis zákazníkům pro nás nejsou jen slova. Při nákupu poskytujeme maximální servis a při jakémkoliv problému uděláme vše pro to, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti. Naše výrazná konkurenční výhoda spočívá také v servisu po záruční lhůtě. Pokud by problém nešel vyřešit, nabízíme výhodu v nabídce lepší ceny židle oproti e-shopu.


 

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo země EU nedoručujeme.

Výšková nastavitelnost: ano
Minimální výška sedáku: 50 cm
Maximální výška sedáku: 58 cm
Hmotnost: 31 kg
Područky: ano
Minimální výška: 129 cm
Maximální výška: 137 cm
Šířka: 56 cm
Hloubka: 58 cm
Kříž/kostra: kov
Mechanika: houpací s aretací
Maximální nosnost: 120 kg
Zboží je určeno pro: e-sport, kanceláře, hraní na PC
Průměr čepu kolečka: 11 mm
Šířka sedáku: 40 cm
Materiál: látka
Materiál sedáku: látka
Materiál opěráku: látka
Minimální doporučená výška osoby: 160 cm
Maximální doporučená výška osoby: 190 cm
Výškově stavitelný opěrák: ano
Barva sedáku: černá
Barva opěráku: černá
Podhlavník: s opěrou hlavy
Využití: herní židle, kancelář, home office
Příslušenství: bez posuvu sedáku, područky - stavitelné, s opěrou hlavy

Diskuze k herní židle DXRacer MASTER černá, látková:

Zanechte nám příspěvek do diskuze :

Děkujeme

Chcete darovat zboží herní židle DXRacer MASTER černá, látková, ale nestihli jste jej objednat včas, nebo má delší dostupnost? Darujte tedy dárkový certifikát, zboží pak doručíme na dodací adresu obdarovaného. Upravte si vzhled certifikátu podle příležitosti, k níž je dárek určen, a připište na něj vzkaz pro obdarovaného. Na další stránce můžete certifikát vytisknout a darovat.

Vyberte pozadí:
Vyberte obrázek:
Přizpůsobte si poukaz
Náhled poukazu
gift background
herní židle DXRacer MASTER černá, látková
herní DXRacer MASTER černo-bílá
Doprava zdarma
Skladem

herní židle DXRacer MASTER černo-bílá

Moderní ergonomická herní židle ze série MASTER je moderní ergonomická herní židle navržená pro...

10 990 Kč
herní DXRacer MASTER červená
Doprava zdarma
Skladem

herní židle DXRacer MASTER červená

Moderní ergonomická herní židle ze série MASTER je moderní ergonomická herní židle navržená pro...

10 990 Kč
herní DXRacer MASTER černo-červená, látková
Doprava zdarma
Skladem

herní židle DXRacer MASTER černo-červená, lát..

Moderní ergonomická herní židle ze série MASTER je navržená pro požadavky náročných uživatelů P...

11 590 Kč
herní DXRacer MASTER černá
Doprava zdarma
Skladem

herní židle DXRacer MASTER černá

Moderní ergonomická herní židle ze série MASTER je moderní ergonomická herní židle navržená pro...

10 990 Kč
herní DXRacer MASTER bílo-černá
Doprava zdarma
23.08.2024

herní židle DXRacer MASTER bílo-černá

Moderní ergonomická herní židle ze série MASTER je moderní ergonomická herní židle navržená pro...

10 990 Kč
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobrazit
Smazat vše