Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740

-19%
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740
 • Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740
O produktu:

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková   Židle byla rozbalená a složená. Je mírně zašpiněná na sedadle a opěradle a má zvlněnou látku v zadní části sedáku. Jinak je zcela funkční. Foto v galerii. Židle je složená a je možné ji vyzvednout pouze v Rožnově pod Radhoštěm. &nbs...

Dostupnost: Skladem - 1 ks
Zákonná odpovědnost (záruka): 12 měsíců
Váha: 23 kg
Nosnost: 130 kg
Katalogové číslo: AOJ1740
Dostupnost na prodejně:
Ostrava
nedostupné
Rožnov pod Radh.
dnes 22.07.2024
Praha
nedostupné
Bratislava
nedostupné
Brno
nedostupné
Hodnocení:
Hodnotilo 0 uživatelů
7 250 Kč 5 890 Kč
Cena bez DPH : 4 868 Kč
Koupit
Koupit

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková

 

Židle byla rozbalená a složená. Je mírně zašpiněná na sedadle a opěradle a má zvlněnou látku v zadní části sedáku. Jinak je zcela funkční. Foto v galerii.

Židle je složená a je možné ji vyzvednout pouze v Rožnově pod Radhoštěm.

 

 

  Vychází z první herní židle na světě
  Má vnitřní ocelový rám a je super odolná a stabilní
  Stavěná na dlouhodobé sezení
  Skvělá ergonomie a jedinečný design
  Herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
  Testovali jsme "na vlastní kůži" a prošla na jedničku
  Více variant a barevných kombinací


Nejdříve byl člověk a hra. Do této dimenze pak vstoupil DXRaceroriginální značka, která sepsala dějiny. První herní židlí na světě byl v roce 2006 právě model Formula, inspirovaný sedadly závodních aut. Celá modelová řada se od něj odvíjí až do současné doby. 

Herní židle FORMULA OH/FD01/NR je ikonický model ze série Formula, který prakticky definuje svět herních židlí. Je moderní, nadčasová a ergonomická, navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, počítačových hráčů, ale i kancelářských pracovníků a manažerů. Díky silnému vnitřnímu ocelovému rámu je stabilní a pevná. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.Jsme nejen první, kdo v České republice začal prodávat značku DXRacer, ale i herní židle vůbec.

Herní židle DXRACER pocházejí z oficiální distribuce pro Českou republiku a jsou uzpůsobeny velikostem postav evropských uživatelů. Prodejce zaručuje originální produkt s originálními díly, pocházejícími přímo od výrobce DXRACER. V případě potřeby zajišťujeme také rychlé a jednoduché vyřešení reklamace.  látkové provedení, pocitově příjemné a pohodlné
  stavěná na dlouhodobé sezení
  vnitřní ocelová konstrukce, kterou jiné herní židle nemají
  originální design
  sklon opěradlo do 150 stupňů pro uživatelskou bezpečnost

 

  méně doporučená pro osoby nad 180 cm
 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Klíčové vlastnosti herní židle Formula OH/FD01/NR:

 • herní doplněk, bez kterého se žádný hráč neobejde
 • určená k dlouhodobému sezení
 • vhodná pro typy postav od 155 – 180 cm
 • silný vnitřní ocelový rám
 • sklopný opěrák pro oporu celých zad
 • pevný pětiramenný plastový kříž s plastovými krytkami
 • mechanismus TILT pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů
 • možnost houpání v jakékoliv poloze opěradla
 • nastavení tuhosti houpání dle hmotnosti uživatele
 • kvalitní plynový píst dovážený z Německa, splňující mezinárodní standardy SGS
 • kolečka – polyuretanová, univerzální, pro všechny podlahy
 • 1D výškově nastavitelné područky s měkkým povrchem
 • polštářky pod bedra a pod hlavu
 • nosnost 130 kg

U židle sice uvádíme nosnost 130 kg, na kterou je testovaná a takovou zátěž zvládne, ale vzhledem k jejímu designu a především tvarování sedáku je vhodnější zejména pro uživatele do 100 kg. Nad tuto váhu již doporučujeme větší modely, např. Gladiator, Master nebo Tank.


 

"Tuto židli mohu jen doporučit, ze
začátku jsem se lekl když jsem viděl
tu cenu ale rozhodně za to stojí, je
pohodlná, krásná není těžká na
složení dokonce jsou pohodlný
i polštářky 5/5 za mě."
 
Tomáš

 


"Výborná látková židle s trukovou
ocelovou kostrou. Vhodná spíše pro
štíhlejší lidi, protože má více
vednuté bočnice sedáku i opěradla.
Sedí se v ní jako ve sportovním autě.
Prostě se z ní nedá vypadnout :)"
 
Roman V.

 


"Stoličku som kupovala pre syna.
Doručenie tovaru bolo v spokojnosti.
Keďže syn na nej sedí celé hodiny
a stále si vychvaľuje, stolička spĺňa
naše očakávania. Odporúčam."

 
 
Katarína

 


Houpací mechanismus TILT a sklon opěradla


Houpací mechanismus u DXRacer Formula umožní houpat se na židli tak, že se naklání celá židle dozadu a zpět.

Houpání
Ovládá se velice snadno, a to páčkou na pravé straně. Stačí ji pouze vysunout do boku a houpání se tím aktivuje. Pokud budete chtít houpání ukončit, vrátíte se do základní polohy. Pravou páčku zasunete zpět a houpání se zastaví. Režim houpání je ideální ve chvíli, kdy si chcete odpočinout, uvolnit se a relaxovat.

Sklon opěradla do 150 stupňů
Je možné ho nastavit v rozmezí od 90 - 150 stupňů pomocí páčky, která je umístěna na pravé straně ve spodní části opěradla. Ovládá se zatáhnutím jako u sedadel v autě. Sklon do 150 stupňů je standardní sklon opěradla. Některé herní židle můžou mít sklon i 180 stupňů, ale tento v žádném případě nedoporučujeme kvůli bezpečnosti, protože hrozí, že by se sedící s židlí převrátil dozadu.

Funkce houpání a náklonu opěradla je přímo dělaná pro sedavé změstnání nebo jakoukoliv sedavou činnost, kdy si díky ní můžete odpočinout a ulevit zádovým svalům. Umožňuje změnu polohy těla a tím zabraňuje ztuhnutí páteře a krku.

Nastavení tuhosti houpání
Jelikož máme všichni nejen různou výšku, ale i váhu, můžeme si nastavit takzvanou „tuhost houpání“, tedy sílu zhoupnutí. Ovládá se otočným šroubem pod sedadlem. Pokud jsme lehčí, tuhost si povolíme. Pokud jsme těžší, tuhost si naopak utáhneme.

Nastavení výšky židle
Stejnou páčkou jako houpání ovládáme i nastavení výšky židle, a to lehkým tlakem nahoru.Nastavitelné 1D područky pro podporu rukou


Pro podporu rukou slouží plastové černé 1D područky, které jsou výškově nastavitelné a mají měkký povrch. Nastavují se pomocí tlačítka na vnější straně područek, a to potažením nahoru či dolů. Výška područek od země je 57 – 64,5 cm.


Polštářky pod hlavu a bedra


Snímatelné polštářky pro maximální pohodlí, relaxaci šíje a ergonomickou podporu páteře. Jsou z PU kůže a snadno se čistí. Polštářek pod bedra se dá různě výškově nastavit potažením na popruzích.


Pevný pětiramenný kříž a univerzální kolečka


Konstrukce židle stojí na pětiramenném nylonovém kříži s plastovými krytkami. Kříž zajišťuje stabilitu celé židle a také její pohyb pomocí pěti polyuretanových koleček, která jsou pevná, tichá a bezpečná. Kolečka mají čep 11 mm a jsou univerzální, tudíž vhodná pro všechny typy podlah.  

Kolečka a písty na výběr
K univerzálním kolečkům nabízíme alternativu - designová kolečka Premium v různém provedení (jedná se o designová pogumovaná kolečka, tichá, bezpečná a též vhodná na všechny typy podlah).
Ke standardnímu pístu, který je už v základu židle, nabízíme alternativu - židlový píst, který zvedne výšku sezení o 5 - 7 cm.

Kolečka písty si vyberete po kliknutí na zelené tlačítko "Vybrat variantu a Koupit".


DXRacer je prémiová volba pro všechny uživatele PC


Židle DXRacer užívají hráči na celém světě včetně těch vrcholových. Jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v Počítačových Hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s herní organizací eSuba. Židle DXRacer pomáhají počítačových hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, prémiovému zpracování a ergonomii sezení.Formuli jsme otestovali a odzkoušeli: TOP herní židle pro gamery


O Formuli FD01/NR víme všechno z první ruky. Samozřejmě jsme si ji i sami otestovali, protože zkoušení židlí, které prodáváme, je náš standard. Testovali jsme ji nejen na prodejnách, ale taky v našich kancelářích při práci. Je to bezkonkurenční herní doplněk, perfektně se v ní sedí, snadno se ovládá a skvěle vypadá.

Jelikož je klasická série Formula nejmenší z produkce DXRacer, je vhodná spíše pro menší a střední postavy do 180 cm.

FD01/NR má všechno, co herní židle potřebuje – výbavu, vzhled i čalounění. Potah je z kvalitní látky, která je pevná, elastická a prodyšná. Taky velmi populární, protože je příjemná nejen na sezení, ale taky usnadňuje možnost pohodlně se na židli uvelebit.

FD01/NR má spoustu skvělých funkcí a doplňků. Jeden z nejlepších nápadů jsou polštářky pod bedra a pod hlavu. Pěkně podepřou záda a krk a dají se různě nastavit podle potřeby. A pokud byste chtěli změnu anebo použít jen jeden z polštářků, bez problémů se dají odepnout.

Samozřejmě tu máme i houpací mechanismus k příjemné relaxaci a odreagování se, a záklon opěradla. Opěradlo se dá se sklopit až do 150 stupňů a my musíme ocenit, že bylo při výrobě myšleno na bezpečnost. Na rozdíl od
DXRaceru mají některé jiné herní židle záklon až do 180 stupňů, kde už snadno hrozí převrácení.

Suma sumárum, Formula FD01/NR právem patří mezi absolutní špičku herních židlí, nejen díky své historii, ale také díky svému provedení, designu a výhodné ceně.


 

Shrnutí


Herní židle Formula OH/FD01/NR je nadčasová, ikonická židle, která splňuje všechny požadavky na vzhled a funkčnost. Má v sobě tu pravou dynamiku, energičnost a výbornou výbavu. Navíc, oproti ostatním herním židlím disponují židle DXRacer vysoce kvalitní ocelovou konstrukcí sedadla a opěradla.


 

Balení

Židle váží 27 kg a je dodávaná v demontu v krabici. Její montáž není nijak složitá. Podle přehledného návodu, který je dodáván v krabici, ji zvládnete sestavit pohodlně sami.

 

Jak na montáž židle?

 1. Po vybalení zasuneme kolečka do ramen kříže (pět otvorů ve spodní části jednotlivých ramen, které jsou určené pro kolečka).
 2. Do otvoru pro píst vložíme píst, který ještě předtím rozpohybujeme.
 3. Na spodek sedáku namontujeme mechaniku (sedák si položte obráceně, aby se vám s ním dobře manipulovalo, nejlépe na nějakou podložku nebo stůl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodek sedáku namontujeme područky.
 5. Do sedáku připevníme opěrák.
 6. Sedák s opěrákem a područkami nasadíme na píst s křížem a kolečky.
 7. Zkontrolujeme, zda jsme všechny šrouby dostatečně utáhli.
 8. Hotovo, můžeme sedět.

 

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce a výhradní dovozce značky DXRacer a také značky Mercury. Kvalitu židlí jsme tudíž schopní kontrolovat už při výrobě. Garantujeme 100% profesionální i pozáruční servis včetně reklamací.

 

Židle si testujeme sami

Testování židlí, které prodáváme, je náš standard. Zkoušíme vzorky vystavené na prodejnách a na našich židlích sedíme i v kancelářích. Své produkty známe do posledního šroubečku. Dokážeme perfektně určit, jaká židle se pro koho hodí a poradíme vám, jak přesně si vybrat. Židle si také sami fotíme a můžeme vám díky tomu předat maximum informací.

 

Garance 100% servisu

100% servis zákazníkům pro nás nejsou jen slova. Při nákupu poskytujeme maximální servis a při jakémkoliv problému uděláme vše pro to, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti. Naše výrazná konkurenční výhoda spočívá také v servisu po záruční lhůtě. Pokud by problém nešel vyřešit, nabízíme výhodu v nabídce lepší ceny židle oproti e-shopu.


 

 

Výšková nastavitelnost: ano
Minimální výška sedáku: 44 cm
Maximální výška sedáku: 54 cm
Hmotnost: 23 kg
Područky: ano 1D - již v ceně, výška 49-64,5 cm
Minimální výška: 119 cm
Maximální výška: 129 cm
Šířka: 64,5 cm
Hloubka: 41 cm
Kříž/kostra: plast
Mechanika: houpací
Maximální nosnost: 130 kg - upřesnění nosnosti najdete v
Zboží je určeno pro: k počítači, do kanceláře
Průměr čepu kolečka: 11 mm
Šířka sedáku: 37 cm
Materiál sedáku: látka
Materiál opěráku: látka
Minimální doporučená výška osoby: 155 cm
Maximální doporučená výška osoby: 180 cm
Oděruodolnost: 78000 cyklů
Barva: černá, červená
Podhlavník: s opěrou hlavy, bez opěry hlavy
Využití: kancelář, herní židle
Příslušenství: s opěrou hlavy, bez posuvu sedáku, područky - stavitelné

Diskuze k Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740:

Jakub Machů 2024-07-10 11:45:39
Dobry den, v pripade slevy bych vystaveny kus odkoupil. Nebo se jedna o pevnou cenou, se kterou se neda hybat?
Martina z administrace 2024-07-16 13:57:01
Dobrý den, již se jedná o akční slevu. :) Děkujeme za pochopení.

Zanechte nám příspěvek do diskuze :

Děkujeme

Chcete darovat zboží Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740, ale nestihli jste jej objednat včas, nebo má delší dostupnost? Darujte tedy dárkový certifikát, zboží pak doručíme na dodací adresu obdarovaného. Upravte si vzhled certifikátu podle příležitosti, k níž je dárek určen, a připište na něj vzkaz pro obdarovaného. Na další stránce můžete certifikát vytisknout a darovat.

Vyberte pozadí:
Vyberte obrázek:
Přizpůsobte si poukaz
Náhled poukazu
gift background
Herní židle DXRacer OH/FD01/NR látková, č. AOJ1740
Formula obrázkový návod Stáhnout
Formula návod CZ/ENG Stáhnout
Virtual view ico Herní DXRacer OH/FD01/N látková
Doprava zdarma
-9%
Skladem

Herní židle DXRacer OH/FD01/N látková

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/N látková     Vychází z první herní židle n...

7 250 Kč
6 590 Kč
Herní DXRacer OH/FH08/NE
-20%
Skladem

Herní židle DXRacer OH/FH08/NE

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FH08/NE     Vychází z první herní židle na světě...

7 390 Kč
5 890 Kč
Herní DXRacer FORMULA OH/FML08/PW
Doprava zdarma
Skladem

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FML08/PW

ze série Formula je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, ka...

6 790 Kč
Herní DXRacer FORMULA černo-šedá, látková
Doprava zdarma
Skladem

Herní židle DXRacer FORMULA černo-šedá, látko..

Herní židle ze série FORMULA je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživ...

6 450 Kč
Herní DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NR
Doprava zdarma
Skladem

Herní židle DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NR

Herní židle DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NR ze série Formula je moderní ergonomická židle navrže...

7 990 Kč
Herní DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NW
Doprava zdarma
Skladem

Herní židle DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NW

ze série Formula je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, ka...

7 990 Kč
Herní DXRacer OH/FD01/NG látková
Doprava zdarma
-9%
Na dotaz

Herní židle DXRacer OH/FD01/NG látková

Herní židle DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková     Vychází z první herní židle ...

7 250 Kč
6 590 Kč
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobrazit
Smazat vše