Doprava a platba

Metody dopravy

  • FOFR - doprava ZDARMA při nákupu nad 1.500 Kč včetně DPH 
  • ČESKÁ POŠTA
  • PPL
  • GEIS

Metody platby

  • PLATBA PŘEDEM - Na váš e-mail obdržíte nejpozději následující pracovní den fakturu, na které najdete číslo účtu a variabilní symbol platby, které zadáte při platbě.
  • PLATBA DOBÍRKOU - K zásilce bude připočteno doběrečné a balné 45 Kč včetně DPH. Jedná se o jednorázový poplatek za doběrečné a balné, i když objednáte více kusů židlí, na faktuře budete mít na celou zásilku vyfakturováno jen těchto 45 Kč včetně DPH. V tomto případě platíte řidiči při převzetí zboží u dopravce FOFR na základě přepravního listu a u České pošty na základě poštovní poukázky - složenky.
  • PLATBA PŘEVODEM - Tato platba platí pro školy, úřady a státní instituce, případně pro firemní odběratele při opakovaném objednávání nebo na základě telefonické dohody. Pro větší firmy, u kterých jiná platba není možná - prosíme o telefonickou konzultaci o domluvení splatnosti.
  • NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - Zajistíme fakturaci pomocí náhradního plnění přes našeho smluvního partnera.
  • VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNÁCH -  PRAHA, OSTRAVA, ROŽNOV p.R. bez žádných poplatků.
  • TWISTO

 

Platba „Twisto“ je poskytována společností Twisto payments a.s., IČ: 01615165, zapsanou v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 19085, se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1 (dále jen “Twisto”) na základě postoupení pohledávky na úhradu celkové kupní ceny s prodlouženou splatností na společnost Twisto, a to za podmínek uvedených ve „Všeobecných obchodních podmínkách pro zákazníky služby „TWISTO".
Kupující volbou služby Twisto prohlašuje, že je svéprávný a starší 18 let a zároveň si je vědom toho, že služba platba “Twisto” je určena pouze osobám splňujícím uvedené požadavky.
V případě, že Kupující využije službu „Twisto“ zprostředkovanou Prodávajícím a poskytovanou ze strany společnosti Twisto, je Kupující povinen uhradit platbu (tj. celkovou kupní cenu a náklady na dopravu zboží) do 14 dnů ode dne odeslání zboží či služby.
K uzavření kupní smlouvy dojde vyplněním objednávky ze strany Kupujícího, akceptací objednávky ze strany Prodávajícího (písemným potvrzením zaslaným elektronickou poštou) a úhradou objednaného zboží či služby Kupujícím nebo využitím služby „Twisto“. Kupující bere na vědomí, že v případě využití služby “Twisto” je tato objednávka závazná a neslouží jako rezervace zboží či služeb.
Kupující souhlasí s tím, že volbou služby Twisto v nákupním košíku Obchodníka a po následném schválení žádosti společností Twisto, akceptuje
Všeobecné obchodní podmínky pro zákazníky služby „TWISTO".

zoom image

Společnost MERCURY STAR s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Další informace

Souhlasím
V porovnávači máte 0  produkt Zobrazit
Smazat vše