Doprava a platba

Metody dopravy

  • FOFR - doprava ZDARMA při nákupu nad 1.500 Kč včetně DPH 
  • ČESKÁ POŠTA
  • PPL
  • GEIS

Metody platby

  • PLATBA PŘEDEM - Na váš e-mail obdržíte nejpozději následující pracovní den fakturu, na které najdete číslo účtu a variabilní symbol platby, které zadáte při platbě.
  • PLATBA DOBÍRKOU - K zásilce bude připočteno doběrečné a balné 45 Kč včetně DPH. Jedná se o jednorázový poplatek za doběrečné a balné, i když objednáte více kusů židlí, na faktuře budete mít na celou zásilku vyfakturováno jen těchto 45 Kč včetně DPH. V tomto případě platíte řidiči při převzetí zboží u dopravce FOFR na základě přepravního listu a u České pošty na základě poštovní poukázky - složenky.
  • PLATBA PŘEVODEM - Tato platba platí pro školy, úřady a státní instituce, případně pro firemní odběratele při opakovaném objednávání nebo na základě telefonické dohody. Pro větší firmy, u kterých jiná platba není možná - prosíme o telefonickou konzultaci o domluvení splatnosti.
  • NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - Zajistíme fakturaci pomocí náhradního plnění přes našeho smluvního partnera.
  • VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNÁCH -  PRAHA, OSTRAVA, ROŽNOV p.R. bez žádných poplatků.
  • TWISTO

 

Platba „Twisto“ je poskytována společností Twisto payments a.s., IČ: 01615165, zapsanou v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 19085, se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1 (dále jen “Twisto”) na základě postoupení pohledávky na úhradu celkové kupní ceny s prodlouženou splatností na společnost Twisto, a to za podmínek uvedených ve „Všeobecných obchodních podmínkách pro zákazníky služby „TWISTO".
Kupující volbou služby Twisto prohlašuje, že je svéprávný a starší 18 let a zároveň si je vědom toho, že služba platba “Twisto” je určena pouze osobám splňujícím uvedené požadavky.
V případě, že Kupující využije službu „Twisto“ zprostředkovanou Prodávajícím a poskytovanou ze strany společnosti Twisto, je Kupující povinen uhradit platbu (tj. celkovou kupní cenu a náklady na dopravu zboží) do 30 dnů ode dne odeslání zboží či služby.
K uzavření kupní smlouvy dojde vyplněním objednávky ze strany Kupujícího, akceptací objednávky ze strany Prodávajícího (písemným potvrzením zaslaným elektronickou poštou) a úhradou objednaného zboží či služby Kupujícím nebo využitím služby „Twisto“. Kupující bere na vědomí, že v případě využití služby “Twisto” je tato objednávka závazná a neslouží jako rezervace zboží či služeb.
Kupující souhlasí s tím, že volbou služby Twisto v nákupním košíku Obchodníka a po následném schválení žádosti společností Twisto, akceptuje
Všeobecné obchodní podmínky pro zákazníky služby „TWISTO".

zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobrazit
Smazat vše