Garance výměny vánočního dárku


Vážení zákazníci,

nastává nejkrásnější období roku a my bychom vám rádi pomohli s nákupem dárků pro vaše blízké a zpříjemnili vám tak nákup u nás. Pokud si nejste jistí, zda zboží, které u nás vybíráte je vhodné, nechte rozhodnutí na obdarovaném. Pokud se dáreček pod stromečkem líbit nebude, případně netrefíte barvu či velikost, máte možnost zboží zakoupené na našem e-shopu vrátit či vyměnit až do 15.1.2019! Jsme vaší jistotou již od roku 1994, nechte tedy vaše starosti na nás a užijte si výjimečné vánoce bez starostí. Využít můžete také našich kontaktů a chatů, kde vám rádi s vašimi dotazy pomůžeme a poradíme s výběrem.

 

Jak vrátit dárek, když jste se náhodou netrefili?


Zboží, které chcete v rámci této lhůty vyměnit / vrátit, prosím, zašlete zpět na adresu MERCURY STAR s.r.o, 1.máje 2633, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm. Více v Obchodních podmínkách.

  • nevhodně vybraný vánoční dárek můžete vyměnit / vrátit do 15. 1. 2019

  • akce se vztahuje na všechny nákupy na www.dx-racer.cz mimo výjimky uvedené v Obchodních podmínkách

  • akce se vztahuje na nákupy uskutečněné od 7. 12. do 31.12. 2018

  • akce platí pouze pro koncového maloobchodního zákazníka a zákazníka nenakupujícího na IČO.

 

Pohodový předvánoční čas vám přeje tým DXRACER.

Společnost MERCURY STAR s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Další informace

Souhlasím